RE0805FRE07442RL
MFR.Part #
RE0805FRE07442RL
JLCPCB Part #
C6966244
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS