RE0805FRE07430KL
MFR.Part #
RE0805FRE07430KL
JLCPCB Part #
C6758382
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS