RE0805FRE07301RL
MFR.Part #
RE0805FRE07301RL
JLCPCB Part #
C5721459
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS