RE0805FRE07300RL
MFR.Part #
RE0805FRE07300RL
JLCPCB Part #
C6966238
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS