RE0805FRE072K43L
MFR.Part #
RE0805FRE072K43L
JLCPCB Part #
C6642191
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS