RE0805FRE072K26L
MFR.Part #
RE0805FRE072K26L
JLCPCB Part #
C5846404
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS