RE0805FRE07294KL
MFR.Part #
RE0805FRE07294KL
JLCPCB Part #
C6966232
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS