RE0805FRE07274RL
MFR.Part #
RE0805FRE07274RL
JLCPCB Part #
C5846400
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS