RE0805FRE071K62L
MFR.Part #
RE0805FRE071K62L
JLCPCB Part #
C5846392
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS