RE0805FRE071K47L
MFR.Part #
RE0805FRE071K47L
JLCPCB Part #
C7042404
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS