RE0805FRE071K21L
MFR.Part #
RE0805FRE071K21L
JLCPCB Part #
C859581
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS