RE0805FRE071K02L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0805FRE071K02L
JLCPCB Part #
C7277463
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS