RE0805FRE07196RL
MFR.Part #
RE0805FRE07196RL
JLCPCB Part #
C6758368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS