RE0805FRE07165KL
MFR.Part #
RE0805FRE07165KL
JLCPCB Part #
C6642187
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS