RE0805FRE07154RL
MFR.Part #
RE0805FRE07154RL
JLCPCB Part #
C20164882
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS