RE0805FRE07130RL
MFR.Part #
RE0805FRE07130RL
JLCPCB Part #
C6758364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS