RE0805DRE07680KL
MFR.Part #
RE0805DRE07680KL
JLCPCB Part #
C859523
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS