RE0805DRE07220RL
MFR.Part #
RE0805DRE07220RL
JLCPCB Part #
C859498
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS