RE0805DRE0710RL
MFR.Part #
RE0805DRE0710RL
JLCPCB Part #
C4344455
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS