RE0805BRE07665KL
MFR.Part #
RE0805BRE07665KL
JLCPCB Part #
C6642185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS