RE0805BRE07220RL
MFR.Part #
RE0805BRE07220RL
JLCPCB Part #
C6171852
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS