RE0805BRE07180RL
MFR.Part #
RE0805BRE07180RL
JLCPCB Part #
C5721428
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS