RE0805BRE0710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0805BRE0710KL
JLCPCB Part #
C7277456
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS