RE0603FRE0793K1L
MFR.Part #
RE0603FRE0793K1L
JLCPCB Part #
C6264656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS