RE0603FRE0761K9L
MFR.Part #
RE0603FRE0761K9L
JLCPCB Part #
C5721401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS