RE0603FRE075K36L
MFR.Part #
RE0603FRE075K36L
JLCPCB Part #
C6171810
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS