RE0603FRE075K1L
MFR.Part #
RE0603FRE075K1L
JLCPCB Part #
C20164870
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS