RE0603FRE0737R4L
MFR.Part #
RE0603FRE0737R4L
JLCPCB Part #
C7277440
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS