RE0603FRE072K94L
MFR.Part #
RE0603FRE072K94L
JLCPCB Part #
C7042279
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS