RE0603FRE0726K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0603FRE0726K7L
JLCPCB Part #
C6379249
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS