RE0603FRE0725R5L
MFR.Part #
RE0603FRE0725R5L
JLCPCB Part #
C7277431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS