RE0603FRE0723K7L
MFR.Part #
RE0603FRE0723K7L
JLCPCB Part #
C6966192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS