RE0603FRE07220RL
MFR.Part #
RE0603FRE07220RL
JLCPCB Part #
C6379234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS