RE0603FRE0721RL
MFR.Part #
RE0603FRE0721RL
JLCPCB Part #
C6264589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS