RE0603FRE07215RL
MFR.Part #
RE0603FRE07215RL
JLCPCB Part #
C7337735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS