RE0603FRE071K1L
MFR.Part #
RE0603FRE071K1L
JLCPCB Part #
C6642126
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS