RE0603FRE0715RL
MFR.Part #
RE0603FRE0715RL
JLCPCB Part #
C7337728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS