RE0603FRE0714K3L
MFR.Part #
RE0603FRE0714K3L
JLCPCB Part #
C5864285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS