RE0603FRE07130KL
MFR.Part #
RE0603FRE07130KL
JLCPCB Part #
C6264546
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS