RE0603FRE07127RL
MFR.Part #
RE0603FRE07127RL
JLCPCB Part #
C6966179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS