RE0603FRE07118KL
MFR.Part #
RE0603FRE07118KL
JLCPCB Part #
C6966173
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS