RE0603DRE07390KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0603DRE07390KL
JLCPCB Part #
C859267
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS