RE0603DRE07267KL
MFR.Part #
RE0603DRE07267KL
JLCPCB Part #
C6642119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS