RE0603DRE07240KL
MFR.Part #
RE0603DRE07240KL
JLCPCB Part #
C5721331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS