RE0603BRF071R43L
MFR.Part #
RE0603BRF071R43L
JLCPCB Part #
C6966170
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 100mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS