RE0603BRE0712KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0603BRE0712KL
JLCPCB Part #
C7277408
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS