RE0402FRE071K54L
MFR.Part #
RE0402FRE071K54L
JLCPCB Part #
C5864246
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS