RE0402DRE0791RL
MFR.Part #
RE0402DRE0791RL
JLCPCB Part #
C6264527
Description
-55℃~+155℃ 63mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS