RE0402DRE074K3L
MFR.Part #
RE0402DRE074K3L
JLCPCB Part #
C852003
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS