RE0402DRE07499KL
MFR.Part #
RE0402DRE07499KL
JLCPCB Part #
C851999
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS